Ota yhteyttä ja pyydä tarjous!

Voit ottaa meihin yhteyttä sähköpostilla tai alla olevalla lomakkeella

logo

Myynti ja työnjohto

Pääkaupunkiseutu ja Länsi-Suomi

Itä-Suomi, Pirkanmaa, Keski-Suomi ja Päijät-Häme

Mika Karjalainen
Myyntijohtaja

050 449 9017
mika.karjalainen@palokatkomestarit.fi

Pohjois-Suomi, Kainuu ja Lappi

Mika Kiuttu
Myyntipäällikkö ja työnjohto

050 449 9008
mika.kiuttu@palokatkomestarit.fi

Teollisuus ja kiinteistöt

Vesa Lummaa
Myyntipäällikkö

050 449 9007
vesa.lummaa@palokatkomestarit.fi

Palokatkosuunnittelu ja asiantuntijapalvelut

Toni Borg
Vastaava palotekninen asiantuntija

040 095 9377
toni.borg@palokatkomestarit.fi

Teppo Pehkonen
Palotekninen asiantuntija

040 836 2385
teppo.pehkonen@palokatkomestarit.fi

Tekninen neuvonta, asiantuntijapalvelut ja palosuojaukset

Jyrki Viinanen

044 975 1520
jyrki.viinanen@palokatkomestarit.fi
tekninentuki@palokatkomestarit.fi

Työnjohto

Länsi-Suomi, Uusimaa ja Itä-Suomi

Topi Tynkkynen

050 354 3302
topi.tynkkynen@palokatkomestarit.fi

Palokatko dokumentointi

Jarkko Juutistenaho

050 449 9002
jarkko.juutistenaho@palokatkomestarit.fi

Laskutus

Saila Suomi
Talousassistentti

050 449 9001
saila.suomi@palokatkomestarit.fi

Yritysjohto

Jani Nyman
Toimitusjohtaja

050 511 1335
jani.nyman@palokatkomestarit.fi

Tarjouspyynnöt ja tilaukset

info@palokatkomestarit.fi

Tekninen tuki

tekninentuki@palokatkomestarit.fi

Toimipisteet

Helsingin toimipiste

Linnanherrankuja 8
00950 Helsinki

Oulun toimipiste

Temmeksentie 8
Varasto 5
90400 Oulu

Jyväskylän toimipiste

Koivupurontie 4
Tila 6
40230 Jyväskylä 

Hämeenlinnan toimipiste

Puusepänkatu 5
13110 Hämeenlinna

Turun Toimipiste

Itäkaari 28
20720 Turku 

Kouvolan toimipiste

Torikatu 4 A 9
45100 Kouvola 

Laskutusosoite

Verkkolaskuosoite:
0037257184495731
Operaattori:
Basware Oyj (BAWCFI22)

Paperilaskujen vastaanoton osoitteemme on:
Suomen Palokatkomestarit Oy
++57312++
PL 497
00026 BASWARE

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa:
etunimi.sukunimi@palokatkomestarit.fi

Captcha-koodi

Napsauta kuvaa nähdäksesi toisen captcha koodin.