Ota yhteyttä ja pyydä tarjous!

Voit ottaa meihin yhteyttä sähköpostilla tai alla olevalla lomakkeella

logo

Toimipisteet

Helsingin toimipiste

Linnanherrankuja 8
00950 Helsinki

Oulun toimipiste

Temmeksentie 8
Varasto 5
90400 Oulu

Jyväskylän toimipiste

Koivupurontie 4
Tila 6
40230 Jyväskylä 

Jani Nyman

Myyntiyksikön päällikkö
Pääkaupunkiseutu ja Länsi-Suomi

050 511 1335
jani.nyman@palokatkomestarit.fi

Mika Karjalainen

Myyntipäällikkö
Itä-Suomi, Päijät-Häme, Keski-Suomi ja kiinteistöt

050 449 9017
mika.karjalainen@palokatkomestarit.fi

Vesa Lummaa

Myyntipäällikkö
Teollisuus, teollisuuden projektit ja Pohjois-Suomen rakentaminen

050 449 9007
Vesa.lummaa@palokatkomestarit.fi

Manu Salo

Myyntipäällikkö ja työnjohto
Saumauspalvelut

050 449 9010
manu.salo@palokatkomestarit.fi

Toni Borg

Palotekninen asiantuntija
palokatkosuunnittelu ja asiantuntijapalvelut

040 095 9377
toni.borg@palokatkomestarit.fi

Jyrki Viinanen

Tekninen neuvonta ja asiantuntijapalvelut

044 975 1520
jyrki.viinanen@palokatkomestarit.fi
tekninentuki@palokatkomestarit.fi

Jarkko Juutistenaho

Työnjohto

050 449 9002
jarkko.juutistenaho@palokatkomestarit.fi

Saila Suomi

Assistentti ja Laskutus

050 449 9001
saila.suomi@palokatkomestarit.fi

Janne Siponen

Toimitusjohtaja

040 960 7108
janne.siponen@palokatkomestarit.fi

Laskutusosoite

Suomen Palokatkomestarit Oy
Stigellinkuja 11
08700 Lohja

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa:
etunimi.sukunimi@palokatkomestarit.fi

Captcha-koodi

Napsauta kuvaa nähdäksesi toisen captcha koodin.